Hakkımızda

hakkimizda-2637.jpg
Firmamız; ANADOLU TELEKOM ve GÜVENLİK SİSTEMLERİ iletişim ve telekomünikasyon alanında, çözüm üretmek, doğru ürün ve servis sunabilmek amacıyla 1985 yılından bu yana faaliyetini sürdürmekte olup; 2009 yılı ile birlikte bünyesinde bilişim ve güvenlik hizmetleri de vermeye başlamıştır.
 
Kuruluş tarihimizden itibaren siz müşterilerimize kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmet sunabilmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İlk hedefimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Bunu ilke edinerek, siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, ihtiyaçları yerinde tespit edip, çözüm için en uygun hizmeti ve ürünü tavsiye ediyoruz. Talepler doğrultusunda uygun ürünlerin seçilmesinin yanı sıra, bu ürünlerden müşterilerimizin en verimli ve en doğru biçimde yararlanmalarını sağlıyoruz.
 
Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, firmalara daha iyi bir iletişim ve güvenlik altyapısı sunmayı amaçlıyoruz.
Vermiş olduğumuz hizmetin kalitesini yükseltmek amacıyla, İletİşim dalında KAREL ve MULTİTEK markaları bünyesinde Güvenlik dalında DAHUA, HAIKON, CENOVA, DSC, TELETEK ve CROW markaları bünyesinde  eğitim almış teknik kadromuzu ve bahsedilen  markaların  ürünlerini “Yetkili satıcı-Yetkili servis” ağıyla birlikte siz müşterilerimize sunuyoruz.
 
Olası bir acil ihtiyaç durumunda, talepleri bir an evvel karşılamak için 7 gün 24 saat hizmet sağlamaktayız. Aynı zamanda, telefondan ve bilgisayardan verdiğimiz uzaktan destek hizmeti sayesinde, müşterilerimizin problemlerinin çözümünü, taleplerinin en kısa zamanda gerçekleşmesini amaçlamaktayız.
 
Anadolu Telekom ve Güvenlik Sistemleri olarak; yaptığımız her işte önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini kazanmaktır. Bu hedefle , yılların edindirdiği birikim ve tecrübeyle, siz müşterilerimize her geçen gün daha iyi, daha doğru hizmet sağlamayı da amaçlayarak yolumuza devam etmekteyiz.
 
Where you can buy Louis Vuitton Replica :

fake louis vuitton belt LOUIS VUITTON sunglasses replica louis vuitton artsy replica fake lv man bag louis vuitton messenger replica louis vuitton fake louis vuitton outlet nederland imitazioni louis vuitton louis vuitton imitate kaufen Louis Vuitton replica handbags replica Australia Hermes replica uk replica gucci shoes dior tasche replica Borse Louis Vuitton false dove trovarl cartier schmuck replica deutschland van cleef replica fake bvlgari ring cartier trinity ring replica juste un clou replica fake chanel wallet louis vuitton wallet replica replica louis vuitton wallet fake louis vuitton belt louis vuitton duffle bag replica cartier love bracelet replica Louis Vuitton Taschen replica replica borse louis vuitton replica borse gucci gucci imitazioni chanel wallet replica chanel backpack replica van cleef replica borse louis vuitton replica fake louis vuitton wallet louis vuitton wallet replica fake louis vuitton wallet replica louis vuitton belt uk borse louis vuitton imitazioni van cleef replicaa louis vuitton district pm replica louis vuitton sling bag replica replica cartier love bracelet Portafoglio louis vuitton imitazioni gucci backpack replica gucci backpack replica Replica chanel backpack replica Louis Vuitton shoes cartier love imitazione replica goyard

whatsapp
whatsapp